Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
MPI Poland Chapter zaprasza
4 maja o 17.00 na webinar
4 maja 2020 roku o godzinie 17:00 odbędzie się bezpłatny webinar "QUICK WINS – szukanie przewag strategicznych w świecie, który się zatrzymał", dedykowany profesjonalistom branży MICE. Organizatorem jest MPI Poland Chapter. Spotkanie poprowadzi Michał Dziekoński. 


więcej...

BRANŻA
ICON drukuje z pleksi
ekrany dla szpitali

Drukarnia Icon S.A. uruchomiła produkcję plexi jako ekranów zabezpieczających, stojaków i kasetonów z dozownikami do dezynfekcji, drukujemy również naklejki ostrzegawcze. 


więcej...

BRANŻA
Villa Foksal przygotowuje
posiłki na wynos
Nawet w czasie pandemii chcemy jeść smacznie i zdrowo, Reatauracja Villa Foksal przygotowuje półprodukty na wynos, z których można przygotować posiłki w domu. 

więcej...

BRANŻA
Agencja Creative Group stworzyła
Mobilne Centra Profilaktyki Zdrowia
Agencja Creative Group włączyła się w walkę z koronawirusem. Uruchomiła między innymi SoundDome czyli mobilne centrum profilaktyki zdrowia. Zorganizowała również cykl koncertów charytatywnych na etnicznych instrumentach w częstotliwości 432 Hz.


więcej...

BRANŻA
Agencja Mosaic - cyrkowe atrakcje
zabawia dzieci w czasie epidemii
Dzieci się nudzą w czasie epidemii. Aby je zabawić i dać trochę oddechu rodzicom Agencja eventowa Mosaic - cyrkowe atrakcje przygotowuje i zamieszcza w sieci filmy dla najmłodszych.więcej...

BRANŻA
Grupa Fabricum uczy
dzieci w czasie epidemii
Grupa Fabricum to firma eventowa, która ma siedzibę w centrum Manufaktura w Łodzi. Opiekuje się również wystawą Muzeum Fabryki. W czasie pandemii Grupa Fabricum publikuje materiały na kanale Muzeum Fabryki na YouTube, żeby uczynić ofertę placówki dostępniejszą mimo zamknięcia. 

więcej...

BRANŻA
Firma Shootit  wykonała za darmo
sesję fotograficzną przyłbic
W dobie pandemii liczy się każda inicjatywa, która pomaga nam z nią walczyć. Firma Shootit zajmująca się na codzień fotografią eventową wykonała za darmo sesje produktową przyłbic dla producenta Hamerland z pod Rzeszowa. 

więcej...

BRANŻA
Firma Gastro Magic Service
dowozi jedzenie do szpitali
Gdy nie można zajmować się tym, co robi się na codzień, bo szaleje epidemia, zawsze można zrobić coś pożytecznego. Na przykład wspomóc tych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem. 


więcej...

BRANŻA
Agencja Kreativa świadczy
usługi dezynfekcji promieniami UV-C
Podczas pandemii koronawirsua ograniczenia nałożone przez rząd uniemożliwiają normalną działalność agencjom eventowym. To nie oznacza jednak totalnego bezruchu w branży. Agencja Kreativa zajęła się na przykład świadczeniem usług dezynfekcji poprzez naświetlanie promieniami UV-C. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Platforma Doradztwa Branżowego SBE
zaprasza 28 kwietnia na wideo czat
Platforma Doradztwa Branżowego Stowarzyszenia Branży Eventowej zaprasza 28 kwietnia 2020 roku o godzinie 17:00 na kolejny cykliczny wideo czat. Tym razem tematem będą: "Dobre Praktyki w branży eventowej w trakcie pandemii i po jej zakończeniu".

więcej...

AKTUALNOŚCI
Hotel Mazurkas prowadzi
akcję #biznesisztukaMCC

Muzeum Getty w Los Angeles, Muzeum Narodowe w Warszawie, Rijksmuseum w Amsterdamie zapraszają swoich fanów w mediach społecznościowych do publikowania zdjęć przedstawiających ich ulubione dzieła sztuki w scenerii swojego miejsca zamieszkania.  Do akcji włączył się Hotel Mazurkas.

więcej...

AKTUALNOŚCI
I ty możesz kupić obiad dla medyka
Poznańska firma cateringowa M i A Catering jest inicjatorem akcji #ObiadDlaMedyka i założycielem "zrzutki", w której każdy może wykupić obiad dla medyka. Koszt obiadu to 16 zł. Akcja cieszy się powodzeniem i przybywa udzi, którzy chcą wspomóc naszych bohaterów. Powstała równiez Sztafeta #ObiadDlamedyka, w ktorej firmy przekazują sobie tygodnie czy dni, w których sponsorują obiady dla medyków. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
30 kwietnia odbędzie się online
konferencja 
Kraków Network Together 

30 kwietnia br. odbędzie się pierwsza konferencja online Kraków Network. Tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo eventów – temat, z którym branża spotkań będzie musiała zmierzyć się w pierwszej kolejności w nowej rzeczywistości. Transmisja rozpocznie się o godzinie 16.00 za pośrednictwem profilu @ICE Kraków Congress Centre na Facebook’u.


więcej...

AKTUALNOŚCI
MICE Poland zorganizował
dyskusję redakcyjną online
na temat przyszłości branży

22 kwietnia redakcja miesięcznika MICE Poland zaprosiła przedstawicieli polskiej branży MICE na dyskusję redakcyjną. z powodu epidemii została ona zzorganizowana onile. Rozmawialiśmy o "Warunkach i etapach powrotu do normalności".

więcej...

.
więcej...

AKTUALNOŚCI
SBE udostępniło biuletyn 
na temat Tarczy 2.0

Stowarzyszenie Branży Eventowej na swojej Platformie Doradztwa Branżowego organizuje dwa razy w tygodniu webinaria dla osób związanych z rynkiem MICE. 16 marca poruszono temat Tarczy 2.0. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
SBE zaprasza na wideo czat
na temat renegocjacji warunków
umowy najmu przestrzeni biurowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej organizuje na Platformie Doradztwa Branżowego kolejny wideo czat. Tematem będzie "Czynsz i renegocjacja warunków umowy za przestrzeń biurową lub magazynową w czasach koronawirusa".

więcej...

AKTUALNOŚCI
Ruszyły przygotowania do
pierwszego koncertu na żywo 
w wirtualnej rzeczywistości

Firma Star Center chce zorganizować na żywo koncert promujący akcję #zostańwdomu! Ze względu na panującą epidemię miałby się on odbyć online. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
RENT SPACE
- nowa usługa w ofercie Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design wychodzi naprzeciw obecnym zmianom rynkowym i rozszerza portfolio swoich usług o możliwość tymczasowego, bezpiecznego przechowywania mienia klientów. Magazyn Rent Design mieści się w dogodnej lokalizacji, na ul. Działkowej 56a w Warszawie, w okolicy lotniska Okęcie.więcej...

AKTULANOŚCI
ICE Kraków prezentuje nowe
komunikacyjne Know-How

Słowo razem, a właściwie Together, stało się hasłem przewodnim nowej linii komunikacyjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, która została wdrożona w październiku  2019 roku z okazji 5-lecia działalności obiektu. Nikt wtedy nie spodziewał się, że hasło to dziś nabierze całkowicie nowego wymiaru oraz mocy. Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator ICE Kraków, zdecydowało się zaprezentować trzy nowe obszary kompetencyjne oraz komunikacyjne, zgodnie z którymi będzie realizowało strategię swojego działania w ciągu najbliższych tygodni i miesięcy.


więcej...

< 1 2 4 5 6 7 8   ...   66 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Michał Maziarczyk – director of sales
Baltic States & Poland Liberty International Tourism Group

Moja przygoda z turystyką zaczęła się ponad 10 lat temu. W branży incentive zaczynałem jako project manager w jednej z większych firm eventowych oraz incentive travel. Pracowałem również przy dużych realizacjach związanych z obsługą Mistrzostw  Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, kongresu klimatycznego ONZ – COP19 czy jako group leader na Malcie i w Brighton. Od 5 lat reprezentuję globalne DMC – Liberty International Tourism Group na rynku polskim i krajów bałtyckich.

Newsletter

»

Zamów newsletter