Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


European VR/AR Congress już w listopadzie
W Warszawie odbędzie się największa konferencja, dotycząca wirtualnej rzeczywistości w tej części Europy. Podczas 3 edycji prezentowane będą projekty i rozwiązania wykorzystujące także technologię rozszerzonej rzeczywistości. 


Twórcy kontentu, producenci sprzętu i specjaliści z branży VR, opowiedzą o swoich doświadczeniach, aktualnych trendach oraz wyzwaniach, przed którymi stają. Ważne miejsce wśród podejmowanych tematów zajmą takie kwestie, jak wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w biznesie, medycynie, budownictwie i kulturze oraz potencjał finansowy branży VR.

Podczas kongresu eksperci dyskutować będą o wyzwaniach, przed którymi aktualnie stoi branża VR / AR, a także o tym, co czeka ją w kolejnych latach. Czy przyszłością jest wirtualna, czy rozszerzona rzeczywistość? Które branże z największym powodzeniem wykorzystują technologie VR / AR? Jak polskie firmy działające na tym rynku mogą osiągnąć międzynarodowy sukces?

Nieodłączną częścią Kongresu jest strefa EXPO, gdzie będzie można osobiście przetestować najnowszy sprzęt, na własnym ciele zapoznać się z najbardziej innowacyjnymi doświadczeniami VR / AR oraz porozmawiać z ich twórcami. Nowością podczas drugiej edycji European VR Congress będzie specjalna strefa Startup Zone, gdzie swoje produkcje i innowacje będą mogły zaprezentować najmłodsze firmy działające w branży VR / AR.


Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Centrum Nauki Kopernik, w Warszawie.

Więcej informacji na temat kongresu znaleźć można na stronie: vrcongress.pl oraz FB/vrarcongress.

2017-10-12 11:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży - dowiedz się więcej

»Agnieszka Faracik - Leśniak,
Prezes, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorow Spotkan MPI Poland
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter