Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Specjalistyczna platforma   dla branży MICE 

W lipcu br. podczas dorocznego spotkania MPI Mexico Chapter ogłoszono uruchomienie pierwszej międzynarodowej platformy specjalistycznej dla przedstawicieli branży MICE – Travel Industry Advisor.

Koncepcja platformy narodziła się w 2003 r. z inicjatywy dwóch przedstawicieli branży hotelowej oraz inżyniera-programisty. Jednak dopiero po 6 latach oficjalnie ogłoszono uruchomienie Travel Industry Advisor. Dyrektorem generalnym jest Daniel Müller. Dzięki platformie eksperci z branży (meeting plannerzy, event managerowie itd), zarówno dostawcy jak i klienci, mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i rekomendacjami, wysyłać zapytania ofertowe czy negocjować usługi. Dostępne są aktualizowane rankingi eksperckie dotyczące między innymi obiektów hotelowych oraz firm kateringowych. Platforma dostępna jest obecnie w języku angielskim i hiszpańskim, planowane jest tłumaczenie jej na inne języki. 

Więcej czytaj w sierpniowym MICE Poland

2019-08-22 15:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter