Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PATRONAT
Forum Branży Eventowej 2020 po raz pierwszy trwać będzie do wieczora 

Najbliższa edycja FBE to aż 21 inspirujących prelekcji i dwie ważne dyskusje eksperckie, praktyczny trening umiejętności networkingowych, prezentacje atrakcji i artystów, uroczyste wieczorne zakończenie oraz konkurs Top Event 2019. 

 

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

To doroczne święto organizatorów wydarzeń przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę uczestników, którzy chcą wykorzystać ten dzień jak najefektywniej. Dlatego tegoroczne Forum będzie pierwszą edycją zwieńczoną wspólnym wieczorem. Z tego powodu oficjalne zakończenie wydarzenia przewidziano prawie 2 godziny później niż miało to miejsce w latach poprzednich.

Dodatkowe, późno popołudniowe, dwie godziny to czas, kiedy nie będzie już merytorycznych wystąpień.Pozwoli to w swobodnej atmosferze dokończyć prowadzone wcześniej rozmowy, a także lepiej się poznać i zrelaksować. Część artystyczna wieczoru przygotowana została z myślą o wszystkich uczestnikach FBE 2020. Jedynie wstęp do niewielkiej strefy bankietowej został ograniczony do zaproszonych gości. Ważnym elementem wieczoru będzie wręczenie nagród w konkursie Top Event.


Zarejestruj swój udział w FBE 2019 już dziś: http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.

www.forumbranzyeventowej.pl;
https://www.facebook.com/Forum-Bran%C5%BCy-Eventowej-FBE-366765783513345/?ref=bookmarks

Organizator:
Evential Sp. z o.o.,
ul. Mokotowska 1,
00-640 Warszawa,
biuro@evential.pl  


 

2020-01-07 15:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Michał Maziarczyk – director of sales
Baltic States & Poland Liberty International Tourism Group

Moja przygoda z turystyką zaczęła się ponad 10 lat temu. W branży incentive zaczynałem jako project manager w jednej z większych firm eventowych oraz incentive travel. Pracowałem również przy dużych realizacjach związanych z obsługą Mistrzostw  Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, kongresu klimatycznego ONZ – COP19 czy jako group leader na Malcie i w Brighton. Od 5 lat reprezentuję globalne DMC – Liberty International Tourism Group na rynku polskim i krajów bałtyckich.

Newsletter

»

Zamów newsletter