Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PRZETARGI
Polski Cukier S.A. do 6 marca 
szuka firmy eventowej

Krajowa Spółka Cukrowa SA.z Torunia opublikowała ogłoszenie o możliwości do składania ofert w trybie negocjacji nieograniczonych na organizację corocznej imprezy plenerowej pod nazwą "Centralny Dzień Pola", która odbędzie się 25 czerwca 2020 roku.

Tegoroczny Centralny Dzien Pola odbędzie się na terenie Gospodarstwa Rolnego KOM-ROL w Kobylnikach koło Kruszwicy. Oferty na realizację wydarzenia można składać do 6 marca, zaś negocjacje będą prowadzone od 16 marca. Liczba uczestników wydarzenia szacowana jest na około 2,5 tysiąca osób. Firma wybrana do organizacji będzie miała za zadanie zadbanie przede wszystkim o sprawną obsługę cateringową czyli dostarczenie i serwowanie posiłków w specjalnie do tego celu przygotowanych namiotach. 

2020-02-26 16:26:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter