Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Z  ostatniej chwili
Targi ITB w Berlinie zostały odwołane z powodu koronawirusa!

Koronawirus i jego szybkie rozprzestrzenienie się to powód odwołania targów turystycznych ITB Berlin 2020 - jednej z największych imprez targowych w Europie, z ofertą również dla sektora MICE. Targi miały rozpocząć się 4 marca i potrwać do 8 marca. 
W piątek 28 lutego, na kilka przed otwarciem targów, na organizatora imprezy czyli Messe Berlin nałożono ograniczenia, których organizator nie był w stanie spełnić - był to między innymi wymóg,aby każdy uczestnik przedstawił zaświadczenie, że nie miał kontaktu z osobą z obszaru, gdzie stwierdzono występowanie koronawirusa. W tej sytuacji podjęto decyzję o odwołaniu targów.

Dr Christian Göke, CEO Messe Berlin GmbH, powiedział: „Z ponad 10 000 wystawców z ponad 180 krajów ITB Berlin jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla światowej branży turystycznej. Bardzo poważnie podchodzimy do odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, wystawców i pracowników. Z wielkim sercem musimy teraz pogodzić się z odwołaniem ITB Berlin 2020”.

2020-02-29 17:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter