Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Targi IMEX 2020 we Frankfurcie
odwołane z powodu koronawirusa

Organizatorzy Targów Imprez i Podróży Motywacyjnych IMEX, które miały się odbywać w dniach od 12 do 14 maja 2020 roku we Frankfurcie, poinformowali o odwołaniu imprezy. Powodem jest epidemia koronawirusa w Niemczech. Niemiecki minister zdrowia zapelował o odwołanie imprez masowych. Do tego apelu zastosował się między innymi land Hesja, gdzie leży Frankfurt.


 

– Nie podjęliśmy tej decyzji lekko i wiemy, że będzie to ogromnie rozczarowanie nie tylko dla wystawców, nabywców i specjalistów branżowych, którzy mieli wziąć udział w targach, ale także dla globalnej społeczności wydarzeń biznesowych - napisali w rozesłanym 11 marca oświadczeniu organizatorzy targów IMEX - Ray Bloom, chairman IMEX Group oraz Carina Bauer, CEO, IMEX Group.
 

2020-03-12 09:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter