Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Konferencje online
w ofercie Concordia Design 


Czy w sytuacji, kiedy lepiej zostać w domu, można zorganizować konferencję, szkolenie albo większe spotkanie? Tak! Centrum eventowe w Concordia Design oferuje usługę streamingu i daje możliwość dzielenia się wiedzą bez ruszania się zza biurka! 

 

Z oferty skorzystała już m.in. firma Bausch&Lomb Polska organizując w Concordia Design ULTRAKonferencję. W wydarzeniu uczestniczyło online ponad 650 osób!

 

Jak to działa? Do Concordia Design przychodzą wyłączenie prelegenci, którzy na dowolnie zaaranżowanej scenie prowadzą swój wykład. Całość jest transmitowana w czasie rzeczywistym dając odbiorcom możliwość śledzenia wystąpienia, a nawet zadawania pytań czy komentowania. Transmisje są realizowane przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa i przy minimalnej ilości osób z obsługi.  Widzimy, że nawet w tej trudnej sytuacji nasi klienci mają potrzebę dzielenia się wiedzą i utrzymania kontaktu ze swoimi pracownikami lub kontrahentami – mówi Magdalena Stachurska z Concordia Design. – Dzięki konferencji online nie muszą rezygnować ze swoich planów i mają możliwość w miarę normalnego funkcjonowania.

 

W Concordia Design jest do dyspozycji kilka kameralnych sal oraz cały niezbędny sprzęt do poprowadzenia konferencji i przeprowadzenia transmisji. Usługę można zamówić kontaktując się z zespołem centrum eventowego.

https://www.concordiadesign.pl 


2020-03-23 15:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter