Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NOWOŚCI
Nie będzie Galaktyki Eventu
- jest RE-START

Za dwa dni w Katowicach miała się rozpocząć Galaktyka Eventu - Jedno z największych wydarzeń branży MICE. Nie odbędzie z wiadomych przyczyn. Organizatorzy zapewniają, że szansa na reaktywację projektu istnieje, ale czasu i miejsca nie są jeszcze w stanie dzisiaj podać. Zamiast tego proponują projekt RE-START.


RE-START to cykl 2 spotkań LIVE, które odbędą się w dniach 26 i 27 marca. 26 marca o godz. 10.00 zaproszono do rozmowy Beatę Adamczyk-Nowak. Tematem spotkania LIVE będzie rozmowa w jaki sposób wylistować swoje kompetencje, by odnaleźć się w przyszłej, bardzo mglistej jeszcze rzeczywistości.
https://www.facebook.com/events/886225051830198/.
27 marca o godz. 10.00 gościem będzie Marzena Jankowska, która podzieli się swoją wiedzą w zakresie budowania siły i odporności psychicznej.
https://www.facebook.com/events/205127427220578/ 
 
 

2020-03-24 16:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter