Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BRANŻA
Agencja Eventowa SEVEN event group
umila czas tym, którzy zostają w domu 

AAgencja Eventowa SEVEN event group wraz z platformą Moove na czas akcji #zostańwdomu związanej z pandemią przygotowała wiele gier typu digital teambuilding. Uczestnicy zdalnie biorą udział w grach, pozostając w domach.

Agencja proponuje do wyboru gry typu escape room, łamigłówki, quizy, podróż dookoła świata, one minute challenge, kwarantanna challenge, jak i wiele innych, które mogą kreatywnie wypełnić czas osobom pozostającym w domach. Jedną z propozycji jest także formuła gier połączonych z rywalizacją pomiędzy uczestnikami, łączącymi się na zoom-ie (bądź innym komunikatorze), wykonującymi wspólnie zadania w grupach przeciwko innym grupom, finalnie prowadzący ogłasza zwycięzców gry.

2020-05-11 15:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter