Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Do przedsiębiorców szukających innowacji i wielkich możliwości!

GrapeTown jest kompleksem na terenie Zielonej Góry, w którego skład wchodzą: hotel, restauracja, kręgielnia, SPA, siłownie, squash, centrum konferencyjne, plac zabaw oraz grota solna. Niezwykle miło móc nam otworzyć się ponownie dla gości.

Po tym ciężkim dla wszystkich okresie, wracamy jeszcze silniejsi. W trakcie „przestoju” wcale nie staliśmy w miejscu. Zaczęliśmy rozbudowywać i poprawiać co tylko się dało w naszym obiekcie. Dobudowaliśmy większą ilość pokoi, a te które już posiadamy przechodzą gruntowny remont pod okiem najlepszych projektantów. 

Na strefie podziemnej, mierzącej 3.000m2 wyleciało sporo ścian, by miejsce mogło być jeszcze bardziej przestronne. Powstaje tam powiększona kręgielnia/pub, gdzie pojawi się nowy, już czwarty na terenie obiektu bar oraz dodatkowa kuchnia pozwalająca nam jeszcze lepiej obsłużyć naszych bywalców.

Niewątpliwą zaletą dla naszych gości jest fakt, że sporą część powierzchni, z którą mają kontakt, okleiliśmy antybakteryjną folią dostarczaną przez firmę HEXIS POLSKA. Nasi goście są pod wrażeniem oraz zdecydowanie wzbudza to zarówno ich zaufanie, jak i poczucie bezpieczeństwa.

Dużą wartością dodaną w aktualnej sytuacji jest powierzchnia naszej restauracji, gdzie tylko na jej części, uwzględniając obowiązujące przepisy i obostrzenia mieści się ponad 60 osób, gdzie dla każdej z osobna przypadają 4m2.

Jeżeli możemy Ci jakoś pomóc, kontaktuj się z nami na e-mail: zarzad@grapetownhotel.pl

2020-05-27 13:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Michał Maziarczyk – director of sales
Baltic States & Poland Liberty International Tourism Group

Moja przygoda z turystyką zaczęła się ponad 10 lat temu. W branży incentive zaczynałem jako project manager w jednej z większych firm eventowych oraz incentive travel. Pracowałem również przy dużych realizacjach związanych z obsługą Mistrzostw  Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, kongresu klimatycznego ONZ – COP19 czy jako group leader na Malcie i w Brighton. Od 5 lat reprezentuję globalne DMC – Liberty International Tourism Group na rynku polskim i krajów bałtyckich.

Newsletter

»

Zamów newsletter