Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ANKIETA 
Jak będzie, czyli rynek spotkań w Polsce oczami klienta 

Zależy nam, aby rynek spotkań jak najszybciej wrócił do dobrej kondycji. Twoje odpowiedzi pomogą nam zrozumieć, czego potrzebują organizatorzy wydarzeń oraz jak obiekty eventowe i hotele powinny przygotować się, aby jak najszybciej powitać pierwszych uczestników wydarzeń.

 

Będziemy wdzięczni za odpowiedź na wszystkie pytania. Poza wyborem odpowiedzi na skali, możesz w miejscach oznaczonych hasłem "Inne" podzielić się z nami swoimi opiniami, uwagami czy spostrzeżeniami.

Badanie ma charakter ogólnopolski. Przeprowadzane jest przez firmę Idea Profit, producenta Horeca Idea CRM dla MICE, pod patronatem IGHP oraz MeetingPlanner.pl, Horeca Business Club i Biznes Hotel przy wsparciu MojeKonferencje.pl

ANKIETA


2020-07-09 14:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter