Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


W NAJNOWSZYM NUMERZE
Czytaj w sierpniowym MICE Poland: 
Eventy kulturalne ekscytujące jak futbol

O eventach dla miłośników książek oraz budowaniu zaangażowania w trakcie wydarzenia online rozmawiamy z Marcinem Maćkiewiczem, managerem działu eventów w Empiku.

Jaki event chciałby Pan zorganizować, gdyby nic Pana nie ograniczało?
Choć nie jestem kibicem piłkarskim, brałem udział w realizacji Euro 2012 w Polsce, odpowiadając za oprawę eventową meczów na jednym z  polskich stadionów. Poziom emocji był tam niesamowity, zarówno na trybunach, jak i w strefach kibica czy wśród setek milionów osób śledzących rozgrywki przed telewizorami. Bardzo chciałbym, aby eventy kulturalne, przede wszystkim te organizowane przez Empik, budziły podobnie masowe emocje. Najbardziej prawdopodobne jest to w przypadku dużych wydarzeń muzycznych. Z drugiej strony nie chodzi tu nawet o skalę działania – myślę, że kluczowy jest koncept. 

Więcej czytaj w sierpniowym numerze MICE Poland


Zamów prenumeratę (klik)


2020-07-31 13:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter