Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Greek AlternativeTourism& Gastronomy Workshop 2020


Tegoroczne Targi, to kolejna już edycja wydarzenia, organizowanego przez TOURISM MEDIA & EVENTS z Grecji, koordynowana przez BIG DAY EVENT po stronie polskiej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 14 -16 października 2020 w godzinach 10:00-15:00. Skierowane jest do polskich agencji turystycznychtouroperatorów oraz sprzedawców greckich produktów spożywczych.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji na rynku turystycznym oraz gastronomicznym, wykorzystując możliwości działań online, zdecydowaliśmy że impreza w tym roku przybierze formę Targów ONLINE. Podczas targów będą odbywać się spotkania online B2B gdzie wystawcy i uczestnicy będą mogli porozmawiać „face to face” w wirtualnych pokojach.

Targi prowadzone będąw języku angielskim, a udział w nich jest bezpłatny.

Wydarzenie objęte zostało Patronatami: Greckiego Ministerstwa Turystyki, Ambasady Grecji w Polsce, Greckiej Izby Turystycznej, Linii Lotniczych AEGEAN oraz UNESCO.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w tegorocznych Targach, zapraszamy do kontaktu:

biuro@bigdayevent.pl
tel: +48 512 148 741

 

2020-09-28 15:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter