Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

PERSONALIA

Prezes POT odwołany

Robert Andrzejczyk został nagle odwołany ze stanowiska prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Decyzja ma efekt natychmiastowy.

Robert Andrzejczyk kierował POT przez nieco ponad 3 lata. Zapytany o plany na najbliższą przyszłość mówi, że z turystyką się nie rozstaje, bo zamierza w dalszym ciągu wykładać przedmioty branżowe na dwóch uczelniach, z którymi jest już od jakiegoś czasu związany – mowa o Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Rzeszowskim.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Roberta Andrzejczyka na stanowisku. W POT pracuje dwóch wiceprezesów, Arkadiusz Opoń i Anna Salamończyk-Mochel, przy czym Salomończyk-Mochel kieruje biurem zamiejscowym w Wieliczce. Oddział ten prowadzi działania związane z realizacją Polskiego Bonu Turystycznego. MG

2020-10-16 15:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter