Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Anna Górska wybrana do zarządu ICCA

Anna Górska, board advisor Symposium Cracoviense, została wybrana do zarządu międzynarodowego stowarzyszenia International Congress and Convention Association. Reprezentuje w nim sekcję „Meetings Management”.

Kandydaturę Anny Górskiej do sekcji „Meetings Management” w zarządzie ICCA opisowo co to za organizacja przedstawiły Francesca Manzani, szefowa włoskiego oddziału AIM Group i członek zarządu ICCA w poprzedniej kadencji oraz Nina Freysen-Pretorious, CEO Conference Company z RPA i prezes zarządu ICCA w latach 2014-2018. „Meetings Management” jest jedną z największych sekcji ICCA i skupia obecnie 276 członków. Gratulujemy!

2020-10-21 10:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter