Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ARTYKUŁ PARTNERA
Zawsze jest dobry czas na weekend [pobierz]

Po co siedzieć w domu, skoro można pojechać na wycieczkę? Myślisz, że nie masz czasu. – zagospodaruj weekendy. W końcu jest ich w roku aż kilkadziesiąt. Pomysłów na weekendowe odkrywanie Polski jest tak dużo, że nie sposób ich wszystkich wymienić.

 

Można spędzać czas aktywnie na rowerze przemierzając bezdroża, albo zatrzymując się w miasteczkach i wsiach, by zobaczyć urokliwie miejsca. Wśród nich znajdziemy staropolskie dwory, magnackie pałace, proste chałupy, kościoły i zabudowania obronne. Kiedy pogoda sprzyja, alternatywą mogą być kajaki. I znów do wyboru, do koloru – dla rodzin z dziećmi, dla początkujących, zaawansowanych, tych, którzy chcą się zmęczyć i tych co wolą przemierzać wodną toń spokojnym tempem. Można też spędzać czas w parkach rozrywki i dać się porwać magii kolejek górskich, wodnych, wesołych miasteczek, albo wybrać się z wizytą do ogrodów zoologicznych, w których zobaczymy zwierzęta rodem z Afryki i Azji. Dla dzieci będzie to świetna lekcja przyrody i z pewnością wielkie przeżycie. 

Pozostając w duchu edukacji, warto zaplanować wycieczkę szlakami zabytków przemysłowych. Będzie można poczuć i usłyszeć, jak funkcjonują fabryki, a przy okazji dowiedzieć się, jak pracuje się w przemyśle ciężkim czy spożywczym. Choć nie wszyscy marzą o wypoczynku we własnym kraju, to niektórzy się na niego decydują z powodu pandemii, która nie odpuszcza. I choć sytuacja wywołana rozprzestrzenianiem się koronawirusa nie jest niczym dobrym, to może przyniesie coś pozytywnego w postaci większego zainteresowania Polską jako miejscem turystycznym.

Weekend w Polsce 2021 pobierz TU

2021-03-31 11:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter