Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Najwięcej wydarzeń korporacyjnych według POT

W ubiegłym roku piętnastu rekomendowanych PCO przez Convention Bureau of Poland zorganizowało w sumie 600 spotkań i wydarzeń biznesowych. Tak wynika z podsumowania opublikowanego przez Convention Bureau of Poland.

Największą grupę, ponad 62 proc. stanowiły wydarzenia korporacyjne. Kolejne miejsca zajęły kolejno kongresy i konferencje (24 proc.) oraz podróże motywacyjne (11 proc.). Najwięcej spotkań zorganizowano w maju i kwietniu. Z kolei najsłabszym miesiącem pod tym względem, okazał się styczeń. Analiza jest pierwszą próbą scharakteryzowania rynku spotkań i wydarzeń organizowanych przez rekomendowanych profesjonalnych organizatorów kongresów Convention Bureau of Poland Polskiej Organizacji Turystycznej. – To dobry wynik, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że sama idea PCO jest w naszym kraju stosunkowo młoda i ciągle się rozwija – komentuje Robert Kępiński, dyrektor departamentu planowania marketingowego w POT. – Myślę że polskie wyniki nie odbiegają specjalnie od tych osiąganych przez PCO z innych krajów europejskich – podsumowuje. To dość pozytywny komentarz, zważywszy na miejsce Polski i największych polskich miast w międzynarodowych rankingach. (mk)

www.poland-convention.pl

www.pot.gov.pl

2010-07-14 20:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter