Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Zarządzaj wydarzeniem w sieci

Firma programistyczna Event Labs wprowadziła produkt skierowany do organizatorów eventów – Evenea. Jest to narzędzie, mające ułatwić proces organizacji wydarzeń, skierowane do osób przygotowujących eventy, szkolenia i konferencje.

– Za pomocą programu organizator w kilka minut będzie w stanie stworzyć profesjonalną stronę internetową swojego wydarzenia, rozpocząć sprzedaż biletów oraz rejestrację uczestników z użyciem specjalnego formularza. Dzięki promocji w sieci, zwiększy liczbę uczestników oraz zyski. Zautomatyzowanie wszystkich procesów pozwoli ponadto zaoszczędzić sporo czasu – zapewnia Kacper Korzeniewski, specjalista ds. sprzedaży w spółce Event Labs. Evenea oferuje także dostęp do statystyk dotyczących liczby uczestników, wygenerowanych przychodów, możliwość wysyłania newsletterów. Z urządzenia korzystać można za darmo. Kwota w wysokości 0,99 zł naliczana jest za każdy sprzedany bilet. W przypadku bezpłatnych wydarzeń nie są pobierane żadne opłaty. (mk)

www.eventlabs.pl

www.evenea.pl

2010-07-14 20:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter