Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EDUKACJA
MPI Poland zaprasza na webinar na temat przyszłości branży eventowej

Pandemia zmieniła polski przemysł spotkań. Wszyscy zastanawiamy się, jak będzie w najbliższych latach wyglądał nasz rynek eventowy. "Kompetencje przyszłości profesjonalistów branży eventowej" to temat webinaru, który 15 grudnia organizuje MPI Poland Chapter. 

Na pytania przedstawicieli polskiej branży eventowej odpowie Justyna Pytko - trenerka i certyfikowany Projektant Kariery, prowadząca agencję konsultingową ds. HR i doradztwa zawodowego. Ponadto mentorka fundacji Kobieta Niezależna, absolwentka programu Master Business Training, autorka e-booka “Czy Twój zawód ma przyszłość?”, a także 3 kursów on‑line. Wydarzenie poprowadzi Weronika Wirtel - Wiceprezes ds. komunikacji w Stowarzyszeniu MPI Poland Chapter, związana z branżą eventową od 10 lat. 

Udział w webinarze jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja aktywna do dnia 14.12.2020: https://webinar2020-12.syskonf.pl/

Spotkanie będzie transmitowane na żywo i nie zostanie nagrane. Na wszystkich uczestników spotkania czekają atrakcyjne bonusy przygotowane przez ekspertkę. 

2020-12-04 12:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter