Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Koncert: Andaluzja czeka na Ciebie ‘Los Duendes’


Czy chcielibyście znaleźć się teraz w otulonym słońcem gaju oliwnym lub na piaszczystej plaży? Kochacie śródziemnomorską kuchnię i energetyczną muzykę? W sobotni wieczór zapraszamy na wydarzenie, które przybliży Wam Andaluzję. Zespół Los Duendes i Conrado Moreno przeniosą nas na chwilę do krainy flamenco, fiesty, korridy i smacznych tapas. 

 

Los Duendesto międzynarodowy zespół muzyczny, którego liderem jest BorjaSoto – śpiewak pochodzący z Sewilli, który wychował się w otoczeniu dźwięków flamenco. Borja postanowił zamieszkać w Polsce i tu, we Wrocławiu, założył własny zespół – Los Duendes. Skąd ta nazwa? "Duende" to elf, krasnal, obecny w legendach wielu kultur od zarania dziejów. W kulturze flamenco "mieć duende" znaczy posiadać wyjątkowy talent muzyczny i autentyczną ekspresję, która jest charakterystyczna dla tej muzyki. 

Tę artystyczną duszę, prawdziwe emocje i szczery przekaz usłyszycie na sobotnim koncercie online Los Duendes. Zespół zaprezentuje zarówno autorskie utwory, jak i tradycyjny repertuar flamenco z towarzyszeniem tancerki – Anny Mendak. Wieczór dopełnią opowiadania Conrado Moreno o tym niesamowicie pięknym i zróżnicowanym regionie Hiszpanii, jakim jest Andaluzja. Jeśli myślicie o wycieczce w te rejony, koniecznie bądźcie z nami online w sobotę o 18:00!

Koncert jest bezpłatny i będzie transmitowany na żywo na profilu Facebook biura podróży ITAKA (https://www.facebook.com/itakapl/). Ponadto podczas wydarzenia będziecie mogli uczestniczyć w konkursach z ciekawymi nagrodami! Zapraszają organizatorzy: firma Hiszpania de Luxe, zajmująca się promocją Hiszpanii w Polsce we współpracy z jednostką Ambasady Hiszpanii odpowiedzialną za promocję turystyki – Tourspain. Głównym sponsorem wydarzenia jest Andaluzyjska Wspólnota Turystyczna. 

Bądźcie z nami! Te veo pronto!
 

2020-12-09 11:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter