Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAGRANICA
Back to life - Holandia planuje powrót eventów w styczniu 

Holenderski rząd wydał zgodę na organizację koncertu, imprezy tanecznej oraz dwóch festiwali plenerowych w styczniu 2021 roku. Ma to być test przed powrotem eventów w tym kraju.

W ramach akcji “Back To Life” rząd wydał zgodę na organizację koncertu, imprezy tanecznej, konferencji biznesowej oraz meczu piłki nożnej z udziałem kibiców. Wszyscy uczestnicy będą musieli spełnić kilka warunków. Przede wszystkim są to negatywny wynik testu na COVID-19 oraz wypełnienie oświadczenia zdrowotnego 24 godziny przed wydarzeniem. Oprócz tego będą musieli sprawdzić temperaturę przy wejściu lub wykonać szybki test. Ponadto, aby zagwarantować wszystkim bezpieczeństwo, przez dwa tygodnie po wydarzeniach będą musieli unikać kontaktu z grupami szczególnie narażonymi na zakażenie COVID-19.

2020-12-18 10:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter