Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


TEKST PARTNERSKI
Cádiz / Kadyks - Tajemnica Hiszpanii

Jeszcze raz mamy przyjemność zaprosić Państwa do dalszego poznawania Hiszpanii z Conrado Moreno.

Kadyks by Conrado Moreno: https://fb.me/e/5koX0TpFX

Zapisz tę datę w swoim kalendarzu: wtorek, 22 grudnia o 12:00.

Nie możesz tego przegapić - Facebooka live z Conrado Moreno, aby odkryć 10 najciekawszych miejsc w Kadyksie, które warto zobaczyć, odwiedzając ten region Hiszpanii.

Tym razem zamierzamy odkryć jeden z najbardziej spektakularnych regionów Półwyspu Iberyjskiego, Kadyks ma wiele do zaoferowania każdemu, kto go odwiedza. Jeśli pasjonujesz się sportami wodnymi, Kadyks sprawi, że się zakochasz, jeśli lubisz historię Kadyks Cię zaskoczy, jeśli lubisz naturę Kadyks zostawi Cię z otwartymi ustami, jeśli lubisz muzykę Kadyks będzie symfonią Twojego życia, jeśli lubisz podróżować, Kadyks to wielki sekret, którego jeszcze nie odkryłeś.

Nie możesz tego przegapić - Facebooka live z Conrado Moreno, aby odkryć 10 najciekawszych miejsc w Kadyksie, które warto zobaczyć, odwiedzając ten region Hiszpanii.

2020-12-21 11:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter