Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EDUKACJA
Zarządzanie Wydarzeniami. SKKP partnerem nowego kierunku studiów

Wydział Zarządzania w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni wprowadza do swojej oferty nowy kierunek studiów podyplomowych „Zarządzanie Wydarzeniami”. Rekrutacja już się rozpoczęła.

 

Nowy kierunek jest uzupełnieniem szerokiej oferty studiów podyplomowych, oferowanych przez pierwszą niepubliczną Uczelnię na Pomorzu, kształcącą studentów od ponad 25 lat.

Studia podyplomowe „Zarządzanie wydarzeniami” dedykowane są osobom planującym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, awansować, przebranżowić się i założyć własną działalność gospodarczą, związaną z branżą spotkań. Przykładowe przedmioty to: Wydarzenia wirtualne i hybrydowe; Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń; Profesjonalna organizacja eventów od A do Z; Skuteczny marketing i PR; Networking biznesowy; Światowe trendy w organizacji wydarzeń.

To co wyróżnia „Zarządzanie Wydarzeniami” na WSAiB to:

  1. wykładowcy – eksperci  z wiodących polskich firm z branży przemysłu spotkań z całej Polski
  2. międzynarodowość – case studies, know-how, raporty, materiały, opracowania z międzynarodowych organizacji takich jak ICCA (International Congress and Convention Association), PCMA (Professional Convention Management Association), AAE (Association of Association Executives), MPI (Meeting Professionals International),
  3. autorski program studiów dostosowany do nowych warunków związanych z koronawirusem,
  4. specjalni goście, wystąpienia i spotkania z ekspertami z Polski i z zagranicy,
  5. ścisłą współpracę z partnerami biznesowymi oraz organizacjami,
  6. po ukończeniu studiów student otrzymuje dodatkowo certyfikat „Akademii SKKP”.

Partnerem kierunku jest SKKP (Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce). Patronat medialny nad studiami objęły kluczowe media branżowe w Polsce: Meetingplanner.pl, Think MICE oraz MICE Poland.

 Opiekunem merytorycznym studiów jest Anna Górska, Doradca Zarządu Symposium Cracoviense, Członek Zarządu ICCA (International Congress and Convention Association, Wiceprezes Zarządu ds. Współpracy Międzynarodowej SKKP, ekspert Akademii SKKP.

 Zarządzanie wydarzeniami jest jedynym w swoim rodzaju kierunkiem studiów, oferowanym obecnie na Pomorzu. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na zdobyciu praktycznej wiedzy, popartej długoletnim doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, od konferencji i kongresów, po eventy korporacyjne, do szkoleń online. Oferujemy również wiedzę dot. kompetencji, o których często zapominamy, a które są niezbędne w branży przemysłu spotkań, takich jak networking biznesowy” , powiedziała Anna Górska.

 

Więcej informacji: https://wsaib.pl/kandydaci/podyplomowe/zarzadzanie-wydarzeniami

 

2021-01-08 08:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter