Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA
Spark of Change 2021 − międzynarodowe wydarzenie online dla branży eventowej

27 stycznia 2021 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja online Spark of Change, która dedykowana jest przedstawicielom branży eventowej oraz wszystkim osobom, które w najbliższym roku planują zorganizować wirtualne wydarzenie.

 

Misją i celem konferencji jest wypracowanie standardów realizacji eventów online oraz przygotowanie przedstawicieli branży z całego świata na kolejne wyzwania, jakie przyniesie nowy rok. Wydarzenie kładzie również nacisk na edukację klientów, którzy mierzą się z organizacją firmowych eventów w nowym i wcześniej nieczęsto praktykowanym formacie.

Rynek wydarzeń online przeżywa bardzo dynamiczny wzrost. Zawsze jest tak, że w momencie rozkwitu danego sektora - wyznaczane są standardy, którymi branża kieruje się w kolejnych latach. Czujemy dużą odpowiedzialność za to, aby ta jakość była jak najwyższa, aby stawiać sobie wysoko poprzeczkę i wypracować takie praktyki, z których będziemy dumni w najbliższej przyszłości – mówi Michał Michałowski, organizator wydarzenia i CEO EVENTY-ONLINE.PL.

Spark of Change 2021 to wydarzenie online gromadzące specjalistów od eventów, nowych technologii oraz promocji z całego świata, którzy w minionym roku zgłębiali meandry zupełnie niewykorzystywanego wcześniej na taką skalę formatu, jakim są eventy online.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 24 prelegentów m.in.:

  • Pedro Goes - CEO and Founder w InEvent;
  • Eugene Gnatenko - Founder and CEO w Pinetool.ai;
  • Stephanie Angeli Alburo - HR Delivery Manager w IBM Business Services;
  • Pavvi Singh - Account Executive w Swapcard;
  • Annette Naif - CEO & Creative Director w Naif Productions;
  • Jonny Ross - Founder and Digital Marketing Specialist w Fleek Marketing;
  • Aleksandra Pietrak - Director, Project & Event Manager w KDK Events;
  • Anna Butrym - Presenter, moderator and business coach.

Konferencja Spark of Change 2021 to trzy równoległe sceny nawiązujące do obszarów: TECHNOLOGY, ENGAGEMENT, MANAGEMENT. Scena pierwsza będzie realizowana będzie pod hasłem „If content is King, technology is Queen”. To na  niej uczestnicy będą mogli zagłębić się w tematykę związaną z wirtualnymi platformami, nowymi technologiami, produkcją oraz reżyserią eventów online. Na drugiej scenie eksperci wnikliwie omówią budowanie zaangażowania wśród uczestników wydarzeń online i poruszą zagadnienia związane z matchmakingiem, networkingiem, grami i animacjami. Z kolei trzecia scena została zadedykowana tematowi organizacji i zarządzania eventami online. Podczas eventu zostanie również otwarty wirtualny showroom z atrakcjami eventowymi, gdzie uczestnicy będą mogli bliżej poznać sprawdzone elementy rozwywkowe, warsztaty -  doceniane przez klientów i odbiorców wydarzeń online.

Rejestracja na konferencję online Spark of Change jest bezpłatna, a formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem: www.sparkofchange.online

MICE Poland jest partnerem wydarzenia 

2021-01-08 10:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter