Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KONFERENCJA
New Trends in Tourism – zapisy Early Birds tylko do 25 lutego!
 

Ruszyły zapisy na 12. edycję konferencji New Trends in Tourism, która  odbędzie się od 31 marca do 1 kwietnia w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności.

 

Nie warto czekać z rejestracją do ostatniej chwili. Każdy kto zapisze się do 25 lutego, skorzysta z promocyjnej ceny „Early Birds”, czyli o 25% niższej.

Po jesiennej edycji NTT, konferencja wraca do swojej wiosennej tradycji. Tym razem wydarzenie zostało podzielone na 2 dni. 31 marca odbędą się warsztaty, a 1 kwietnia część zasadnicza. Podobnie jak w październiku, spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej - będzie dostępne również w wersji on-line.

Dlaczego NTT?

Najmocniejszą stroną NTT zawsze była i jest wiedza. I w kolejnej edycji to się nie zmieni. Uczestnikom oferujemy wykłady i warsztaty z takimi ekspertami jak Doug Lansky (pisarz podróżniczy, redaktor, mówca), Eran Ketter (lider myśli turystycznej), Marta Mills (specjalistka ds. turystyki zrównoważonej), Justin Reid (dyrektor ds. mediów, destynacji docelowych, hoteli i rozwoju w Tripadvisor) czy Piotr Bucki (szkoleniowiec, badacz, pisarz). Spotkanie poprowadzi Maciej Kautz.

Nasi wybitni prelegenci w dziedzinie marketingu, zrównoważonej turystyki czy zarządzania, podzielą się z Tobą swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. Wieczorem uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w wieczorze networkingowym, gdzie w kameralnej i nieformalnej atmosferze, będzie można nawiązać relacje biznesowe. NTT to wyjątkowe wydarzenie na mapie Polski:

  • 7 uznanych ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, Izraela i Stanów Zjednoczonych
  • 8  godzin praktycznych prelekcji
  • Warsztaty z ekspertami i wieczór networkingowy
  • Wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji.

 

Dla kogo jest konferencja?

 

  • Dla właścicieli i pracowników firm z szeroko pojętej branży turystycznej
  • Dla osób związanych z branżą turystyczną, które chcą poszerzać swoje indywidualne kompetencje
  • Dla managerów chcących sprawić, aby ich firmy jak najszybciej otrząsnęły się z okresu pandemii i dynamicznie się rozwijały.

 

W tym roku skupimy się na 4 najbardziej aktualnych obszarach: marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie, turystyka zrównoważona.

Dodajmy przy tym, że organizatorzy przewidzieli zniżki dla grup. I tak: grupa 5-9 osób oznacza dodatkowy rabat 15% od każdego pakietu. Natomiast grupy liczące minimum 10 osób otrzymają jeszcze korzystniejszą ofertę – aż 25% zniżki.

Dlatego bądźcie z nami i odwiedzajcie stronę NTT, gdzie można znaleźć kontakty i najświeższe informacje na temat wydarzenia: https://newtrendsintourism.com/

Link bezpośredni do rejestracji: https://newtrendsintourism.com/rejestracja.qbpage

Warto zapisać się jak najszybciej, aby zagwarantować sobie udział, a jednocześnie oszczędzić dzięki „Early Birds”.


 

 

2022-02-18 18:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... Mateusz Czerwiński

Wiceprezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej.
 

Zawodowo: Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego – Instytutu Kultury Współczesnej. Pracę w branży spotkań rozpoczął w agencjach MICE. Jako jeden z pierwszych w Polsce wdrażał rozwiązania standardu spotkań zrównoważonych BS 8901. W Warsaw Convention Bureau odpowiedzialny za planowanie i realizację działań marketingowych Warszawy. W latach 2015–2018 dyrektor działu Warsaw CvB w Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Od czerwca 2018 r. Wiceprezes WOT.

Prywatnie: Tata dwójki dzieci, z którymi się wspina, trenuje krav magę i planuje budowę własnego kampera.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter