Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIA
New Trends in Tourism 2022 już za tydzień!
 

Pozostał już tylko jeden tydzień do 12. edycji konferencji New Trends in Tourism, która odbędzie się 31 marca i 1 kwietnia w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności. To ostatni moment, aby zarejestrować swój udział.


 

Po jesiennej edycji NTT, konferencja wraca do swojej wiosennej tradycji. Tym razem wydarzenie zostało podzielone na 2 dni. 31 marca odbędą się warsztaty, a 1 kwietnia część zasadnicza. Podobnie jak w październiku, spotkanie odbędzie się zarówno w formie bezpośredniego udziału, jak i on-line.

Dlaczego NTT?

Najmocniejszą stroną NTT zawsze była i jest wiedza. I w kolejnej edycji to się nie zmieni. Oferujemy wykłady i warsztaty z takimi ekspertami jak Doug Lansky (pisarz, redaktor, mówca), Eran Ketter (lider myśli turystycznej, doradca, mówca), Marta Mills (specjalistka ds. turystyki zrównoważonej, szkoleniowiec), Justin Reid (marketer świadomych podróży, Tripadvisor), Aziz Abu Sarah (podróżnik National Geographic, uznany działacz społeczny) czy Piotr Bucki (edukator, badacz, pisarz). Spotkanie poprowadzi Maciej Kautz.

Nasi wybitni prelegenci w dziedzinie marketingu, zrównoważonej turystyki czy zarządzania, podzielą się z Tobą swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. NTT to wyjątkowe wydarzenie na mapie Polski:

 

  • 7 uznanych ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, Izraela i Stanów Zjednoczonych
  • 7  godzin praktycznych prelekcji
  • Warsztaty z ekspertami i wieczór networkingowy
  • Wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji.

 

Dla kogo jest konferencja?

 

  • Dla właścicieli i pracowników firm z szeroko pojętej branży turystycznej
  • Dla osób związanych z branżą turystyczną, które chcą poszerzać swoje indywidualne kompetencje
  • Dla managerów chcących sprawić, aby ich firmy jak najszybciej otrząsnęły się z okresu pandemii i dynamicznie się rozwijały.

 

W tym roku skupimy się na 4 najbardziej aktualnych obszarach: marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie, turystyka zrównoważona.

Dodajmy przy tym, że organizatorzy przewidzieli zniżki dla grup. I tak: grupa 5-9 osób oznacza dodatkowy rabat 15% od każdego pakietu. Natomiast grupy liczące minimum 10 osób otrzymają jeszcze korzystniejszą ofertę – aż 25% zniżki.

Dlatego bądźcie z nami i odwiedzajcie stronę NTT, gdzie znajdziecie kontakty i najświeższe informacje na temat wydarzenia: https://newtrendsintourism.com/

Link bezpośredni do rejestracji: https://newtrendsintourism.com/rejestracja.qbpage

Zachęcamy także do zapoznania się (i udostępniania) z krótkim filmikiem nagranym przez jednego z prelegentów – Douga Lansky’ego.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=eKlLpmSYvNA

Facebook: https://www.facebook.com/gdanskconventionbureau/videos/490303165839987

LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6912341614052974592
 

LINK DO POBRANIA FILMU: https://we.tl/t-Oji3p7BXJM

 

2022-03-24 16:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... Mateusz Czerwiński

Wiceprezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej.
 

Zawodowo: Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego – Instytutu Kultury Współczesnej. Pracę w branży spotkań rozpoczął w agencjach MICE. Jako jeden z pierwszych w Polsce wdrażał rozwiązania standardu spotkań zrównoważonych BS 8901. W Warsaw Convention Bureau odpowiedzialny za planowanie i realizację działań marketingowych Warszawy. W latach 2015–2018 dyrektor działu Warsaw CvB w Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Od czerwca 2018 r. Wiceprezes WOT.

Prywatnie: Tata dwójki dzieci, z którymi się wspina, trenuje krav magę i planuje budowę własnego kampera.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter