Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAPROSZENIE

30 edycja Meet The Bidder już niebawem
w Warszawie
 


Jubileuszowa edycja z udziałem Arabii Saudyjskiej jako Złotego Partnera!

Już niedługo, we wtorek 14 czerwca 2022 w hotelu WESTIN WARSAW odbędzie się długo oczekiwana 30 Jubileuszowa Edycja MEET THE BIDDER SMART Fairs!

Nie dość, że mamy wielu chętnych usługodawców z całego świata do promowania swoich usług na polskim rynku turystycznym, to mamy też potwierdzenie zaangażowania Arabii Saudyjskiej jako Złotego Partnera. Będzie to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o najbardziej ekscytującym kierunku turystycznym na świecie, jego bogatej ofercie kulturalnej i dziedzictwie kulturowym. Arabia Saudyjska to kraj pełen różnorodnych krajobrazów, jednocześnie z szeroką ofertą rozrywkową.

Wielu interesujących Wystawców zapowiedziało swoją obecność na wydarzeniu. Będzie z nami przekrój biur podróży i DMC: z Etiopii, Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Francji, Wietnamu, Jamajki i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Przedstawiciele wiodących sieci hotelowych jak Barcelo, Melia, Movenpick,  Kempinski, Gloria, Vienna House zaprezentują swoje oferty. O możliwości współpracy opowiedzą także narodowe lub regionalne biura promocji - Grecji, Brandenburgii, Lwowa, Jamajki.

Jak zawsze jesteśmy otwarci na dostawców nowych technologii, po raz kolejny goszcząc firmę IncentiveApp

Każdy aktywny Uczestnik tego wydarzenia będzie miał szansę przy odrobinie szczęścia wygrać w naszej grze MICE Bingo pobyt w egzotycznym hotelu, gadżet związany z podróżami. 

Liczymy, że nieco luźniejszy tydzień dzięki wolnemu czwartkowi pozwoli na udział jeszcze większej ilości Uczestników niż w trakcie wiosennej udanej edycji, z której fotoreportaż można znaleźć na naszej stronie internetowej. Relacje prasowe również pojawiły się w wielu publikacjach partnerów medialnych – krajowych i zagranicznych.

Arabia Saudyjska jest Złotym Partnerem 30 Jubileuszowej Edycji MEET THE BIDDER SMART Fairs. Wśród Partnerów MTB są SITE i SOIT, a po stronie mediów MICE Poland, THINK MICE,  Business Traveller,  Światnowaturystyka.pl, WASZA TURYSTYKA, Travel Compass oraz Rynek Turystyczny.

Na uwagę zasługuje udział międzynarodowych przedstawicieli mediów: MICE & TOURISM around the world e-magazine oraz EVINTRA.

Warto podkreślić, że na tych, którzy tego dnia będą z nami, czeka jeszcze Niespodzianka Jubileuszowa. 

Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych. Udział jest bezpłatny ale należy zarejestrować się poprzez formularz na stronie internetowej:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer 

Do zobaczenia wkrótce!


 

2022-06-08 16:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... Mateusz Czerwiński

Wiceprezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej.
 

Zawodowo: Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego – Instytutu Kultury Współczesnej. Pracę w branży spotkań rozpoczął w agencjach MICE. Jako jeden z pierwszych w Polsce wdrażał rozwiązania standardu spotkań zrównoważonych BS 8901. W Warsaw Convention Bureau odpowiedzialny za planowanie i realizację działań marketingowych Warszawy. W latach 2015–2018 dyrektor działu Warsaw CvB w Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Od czerwca 2018 r. Wiceprezes WOT.

Prywatnie: Tata dwójki dzieci, z którymi się wspina, trenuje krav magę i planuje budowę własnego kampera.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter