Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Oprócz azjatyckiej oferty, odpowiedzi na palące pytania

Podczas tegorocznej edycji targów IT & CMA dużo będzie się mówić o sposobach na jak najlepsze wykorzystanie budżetów przy organizacji wyjazdów incentive.

Podczas tegorocznej edycji targów IT & CMA dużo będzie się mówić o sposobach na jak najlepsze wykorzystanie budżetów przy organizacji wyjazdów incentive. Ważnymi punktami będą również zagadnienia związane z polityką bezpieczeństwa i zabezpieczenia imprez wyjazdowych. Przedstawione zostaną rozwiązania technologiczne, które pozwalają lepiej zarządzać podróżami służbowymi. Ciekawą propozycją wydaje się panel dyskusyjny „You Say, I Say”, w trakcie którego eksperci będą starali się odpowiedzieć na wszystkie palące pytania, dotyczące aktualnych problemów branży. Konferencje i warsztaty będą także przedstawiać aktualne możliwości i trendy, jakie pojawiają się w turystyce biznesowej w regionie Azji i Pacyfiku. Podczas targów wystawiać się będą podmioty związane z przemysłem spotkań w tym regionie, m.in. z Tajlandii, Singapuru, Filipin, Chin, Japonii a także Nowej Zelandii, Australii, a nawet Hawajów. Udział w targach jest więc okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i zapoznania się z azjatycką ofertą sektora MICE. Uruchomiono już zapisy do programu hosted buyers oraz na wyjazdy typu post-tour. W tym roku IT & CMA odbędą się w dniach 5-7 października na terenie w Bangkoku. Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła niemal 2 tys. profesjonalistów, w tym 350 hosted buyers z całego świata. (mk) www.itcma.com.sg

2010-07-26 08:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter