Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Machina Design w nowej lokalizacji

W 2009 roku galę gościła Warszawa, ale w tym roku przegrała w wyścigu o organizację z Katowicami. Event odbędzie się na początku września w katowickim Spodku i połączony będzie z targami designu.

– Zdecydowano się na Katowice z uwagi na fakt, iż jest to dynamicznie zmieniające się miasto, a na dodatek z bogatym doświadczeniem w dziedzinie designu. Dodatkowo nie ma w kraju drugiej tak wyjątkowej hali, jak Spodek – chwali się Marcin Stańczyk, kierownik referatu promocji Urzędu Miasta Katowice. Trwają intensywne prace nad rozbudową infrastruktury. – Zorganizowanie tego wydarzenia w Katowicach przyczyni się do zmiany wizerunku miasta, zaskakującego wszystkich, którzy skonfrontowali swoje stereotypowe wyobrażenie z rzeczywistością i ofertą miasta – dodaje. (xb)

2010-07-26 08:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter