Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Specjalistyczna platforma   dla branży MICE 

W lipcu br. podczas dorocznego spotkania MPI Mexico Chapter ogłoszono uruchomienie pierwszej międzynarodowej platformy specjalistycznej dla przedstawicieli branży MICE – Travel Industry Advisor.

Koncepcja platformy narodziła się w 2003 r. z inicjatywy dwóch przedstawicieli branży hotelowej oraz inżyniera-programisty. Jednak dopiero po 6 latach oficjalnie ogłoszono uruchomienie Travel Industry Advisor. Dyrektorem generalnym jest Daniel Müller. Dzięki platformie eksperci z branży (meeting plannerzy, event managerowie itd), zarówno dostawcy jak i klienci, mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i rekomendacjami, wysyłać zapytania ofertowe czy negocjować usługi. Dostępne są aktualizowane rankingi eksperckie dotyczące między innymi obiektów hotelowych oraz firm kateringowych. Platforma dostępna jest obecnie w języku angielskim i hiszpańskim, planowane jest tłumaczenie jej na inne języki. 

Więcej czytaj w sierpniowym MICE Poland

2019-08-22 15:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter