Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


RYNEK

Znamy organizatorów eventów
dla PKP Intercity

W połowie lutego rozstrzygnięty został przetarg na organizacje wydarzeń dla PKP Intercity w roku 2020. Wybrano trzy agencje spośród dziewięciu, które zdecydowały się przedstawić swoje oferty. Do ich zadań należeć będzie m.in. kompleksowa obsługa zaplanowanych przez spółkę eventów, w tym wsparcie przy budowaniu i realizacji zaproponowanej koncepcji kreatywnej oraz identyfikacji wizualnej wydarzeń.


Przetarg ogłoszono w sierpniu 2019 roku. Oferty złożyło dziewięć firm: Mediatouch z Warszawy, New Look Advertising z Warszawy, My Place z Warszawy, Althermedia z Warszawy, Berm z Warszawy, Silver Plate z Warszawy, KDK z Warszawy, Live Polska S.A. z Gdańska oraz Świeża Bazylia z Warszawy. Umowa została ostatecznie podpisana z KDK, Mediatouch i Silver Plate. Pierwszym wydarzeniem organizowanym w tym roku będzie 44. Bieg Piastów na przełomie lutego i marca. Odpowiedzialna za imprezę jest Mediatouch. Z wybranymi agencjami PKP Intercity będzie współpracować przez rok od momentu podpisania umów. Możliwe będzie ich przedłużenie na maksymalnie kolejnych 6 miesięcy.2020-02-14 15:40:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter