Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


DESTYNACJE
Roger Federer ambasadorem Szwajcarii

Jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie, Roger Federer, nawiązał długotrwałą współpracę z narodową organizacją turystyczną Szwajcarii, Switzerland Tourism. Będzie promował atrakcje turystyczne swojej ojczyzny.

 

Wizerunkowe wsparcie utytułowanego sportowca jest Szwajcarii potrzebne, bowiem kraj boryka się z największym kryzysem w turystyce od czasów II wojny światowej. Tenisista podkreśla, że na korcie zawsze czuje się reprezentantem Szwajcarii i jest dumny z faktu, że może w ten sposób promować ojczyznę poza jej granicami. - Połączenie sił ze Switzerland Tourism jest teraz dla mnie naturalnym krokiem - komentuje sportowiec w wywiadzie udzielonym dyrektorowi generalnemu organizacji turystycznej, Martinowi Nydeggerowi.

Działalność promocyjną tenisista rozpocznie już w kwietniu. Z początku będzie skierowana do mieszkańców europejskich krajów, potem również do odbiorców z USA i Azji. Na stronie MySwitzerland.com internauci będą mogli poznać Szwajcarię oczyma sportowca. Przedstawi swoje ulubione miejsca i lokalizacje, również wskazówki dotyczące poznawania tego kraju. MO

 

2021-04-06 11:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter