Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


patronat
Zapraszamy na Forum Branży Eventowej 2018Kolejna edycja FBE poświęcona jest planowaniu, budżetowaniu, komunikacji i promocji eventów, a także ich targetowaniu. Pojawi się również tematyka związana z eventami marek terytorialnych.  
więcej... [KOMENTARZE (27)]

Firmy będą musiały zmierzyć się z ograniczonymi budżetami

Poszukiwanie przez klientów oszczędności ma przełożenie na malejące budżety marketingowe - twierdzili eksperci branży podczas dyskusji redakcyjnej.
Materiał został opublikowany w listopadowym wydaniu magazynu.
więcej...

patronat
Grecja dla branży spotkań
Firma North Events zapowiada pierwszą edycję forum i cyklu spotkań B2B dedykowanych branży MICE i poświęconych przedstawieniu Grecji jako idealnej destynacji MICE.
więcej...

KAE o współpracy
ze zleceniodawcami Przedstawiciele agencji podjęli próbę analizy problemów towarzyszących im w codziennej pracy podczas inaguracyjnego spotkania "grupy roboczej ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR". Podczas wydarzenia, w którym uczestniczyli członkowie KAE, reprezentanci SAR, przedstawiciele działów zakupów i marketingu oraz dziennikarze, omówiono problem dumpingowania cen. 

więcej...
.

promocja
      

PRZEPIS NA
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE FIRMOWE

Zorganizuj w tym roku świąteczne przyjęcie firmowe, które na długo zapadnie w pamięć gości. Skorzystaj z doświadczenia i know-how koordynatorów spotkań z hoteli Radisson Blu w Polsce i zaskocz wszystkich wspaniałym smakiem i oprawą Tego najbardziej wyjątkowego spotkania w roku.


  
Po pierwsze – świąteczny klimat Wyczarowanie atmosfery świąt jeszcze przed Bożym Narodzeniem może okazać się sporym wyzwaniem. Przeczytaj kilka wskazówek na naszym blogu i pozwól się zainspirować!  Po drugie – wspaniała kuchnia 
Wystarczy zaufać świetnym kucharzom i efekt mamy gwarantowany... a gdyby pozwolić sobie na odrobinę gwiazdkowego szaleństwa? Świąteczne potrawy też mogą być zaskakujące
ZOBACZ ŚWIĄTECZNE PROPOZYCJE

HOTELI RADISSON BLU
 

Jest wiele wytycznych jednak najprostszy przepis na to, by Wasze
„coroczne przyjęcie świąteczne” było wspanialsze niż wszystkie,
to zorganizowanie go w jednym z hoteli Radisson Blu.RADISSON BLU HOTEL, WROCŁAW

RADISSON BLU HOTEL, GDAŃSK

RADISSON BLU HOTEL, KRAKÓW

RADISSON BLU HOTEL, SZCZECIN

RADISSON BLU RESORT, ŚWINOUJŚCIE

RADISSON BLU SOBIESKI HOTEL, WARSZAWA

RADISSON BLU CENTRUM HOTEL, WARSZAWA
więcej...

10 min z... Nord Events
W październikowym wydaniu MICE Poland znajdziecie prezentację Nord Events. O nowych klientach i planach rozwoju, rozmawiamy z Michałem Węgrzynem, event directorem agencji. więcej...
„MICE Hub to my!" – warto się spotkać na dwudziestej edycji Meet The Bidder
patronat
Zbliża się największa dotychczas edycja cyklu spotkań Meet The Bidder z rekordową ilością wystawców. Już 22 listopada 2017 w hotelu Sound Garden Hotel w Warszawie, podczas Meet The Bidder Grand Edition: SMART Fairs for MICE and Luxury Travel, zespół Travel Bidder przedstawi polskim organizatorom branży MICE nowych partnerów biznesowych z wielu krajów. Głównym partnerem wydarzenia jest Polska Izba Turystyki.

więcej...

Nie marnujmy jedzenia z eventówPoznańska agencja BP Horizon Travel oraz portal confero.pl postanowiły zaangażować się aktywnie
w promowanie i współpracę z bankami żywności. 

więcej...

Rok 2018 przyniesie wzrost cen


Przyszły rok w branży MICE będzie stabilny, choć należy liczyć się ze wzrostem cen w hotelach i liniach lotniczych, wynika z raportu Carlson Wagonlit Travel. Ale koszty to przy organizacji imprez nie wszystko, przekonują eksperci.

więcej...

Zostań Rekomendowanym Organizatorem 2018-2020

Polska Organizacja Turystyczna (sekcja Poland Convention Bureau) prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce.
więcej...

patronat
Konferencja I Meet Hotel przenosi się do Warszawy

I Meet Hotel to cykl spotkań łączący lokalne społeczności hotelarzy. Po czerwcowym debiucie w Krakowie, seria przeniesie się do Warszawy, gdzie 17 listopada w Indigo Warsaw Hotel Nowy Świat odbędzie się jej druga edycja. W spotkaniu weźmie udział 100 hotelarzy i 4 prelegentów.

 
więcej...

Sprzedaż w branży eventowej wymaga personalizacji oferty


Współczesny rynek usług marketingowych jest już mocno nasycony. Usługodawcy prześcigają się w sposobach dotarcia do klienta oraz reklamowania swoich usług. Branża eventowa, która dynamicznie się rozwija nadal walczy o pozycję w budżecie marketingowym klientów. Dziś nie wystarczy być dobrym, nie wystarczy być również najlepszym. Trzeba dobrze „się sprzedawać”. O tym jak to zrobić, opowiada Nina Żukowska, dyrektor zarzązdająca w Świat Eventów. Zapraszamy do lektury listopadowego wydania "MICE Poland".
więcej...

European VR/AR Congress już w listopadzieW Warszawie odbędzie się największa konferencja, dotycząca wirtualnej rzeczywistości w tej części Europy. Podczas 3 edycji prezentowane będą projekty i rozwiązania wykorzystujące także technologię rozszerzonej rzeczywistości. 
więcej... [KOMENTARZE (1)]

Ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń do przeglądu portfolio See&Say Do 19 października br. można zgłaszać swoje prace do tegorocznej V edycji przeglądu portfolio See&Say. Uczestnicy mogą wybierać spośród 17 kategorii kreatywnych, m.in. Event.
więcej...

Transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w technologii Windows Mixed RealityKoncerny Intel i Microsoft zapowiedziały współpracę z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKOl) w sprawie wprowadzenia do transmisji sportowych przekazu w technologii Windows Mixed Reality.
więcej... [KOMENTARZE (4)]

Disneyland z nową ofertą dla uczestników konferencjiPark rozrywki Disneyland Resort Paris wprowadza nową ofertę dedykowaną uczestnikom konferencji i kongresów odbywających się w Paryżu oraz turystom biznesowym.   więcej...
promocja


„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula!” 


Już tylko 2 dni do wyjątkowego spotkania branży eventowej, reklamowej i mediów. Na scenie: Lanberry, Lewczuk, Kumór, Symkiewicz!
więcej...

Kliknij i zgłoś swój udział w "B2Beat"!
  więcej...
promocja

Już w październiku Festiwal Inspiracji

Poszukujesz inspiracji w codziennej pracy? Zastanawiasz się jak zaskoczyć gości eventu? Jesteś otwarty na nowe kontakty z przedstawicielami branży? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi "TAK", zapraszamy na wydarzenie branżowe. 
więcej...

promocja

B2Beat – branża spotyka się w Hulakula


Wyjątkowe spotkanie branży eventowej, reklamowej i mediów w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta.
więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   59 >
 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter