Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PATRONAT 
Poznaj wystawców
RemaDays Warsaw 2020

Już teraz dostępna jest lista wystawców, których liczba systematycznie wzrasta. Organizator oferuje także możliwość umawiania spotkań z wystawcami dzięki czemu zaplanujecie Państwo rozmowy handlowe podczas targów.

więcej...

WYDARZENIE
Zbliża się kolejna edycja Baltic-Nordic Event Forum
Baltic Event Industry Club od kilku lat zrzesza agencje eventowej z regionu Morza Bałtyckiego. Do zespołu należą członkowie z 8 krajów UE graniczących z Morzem Bałtyckim: Szwecja, Dania, Estonia, Finlandia, Niemcy, Łotwa, Litwa i Polska. Współpraca tych krajów obejmuje również  budowanie relacji z Rosją i Norwegią. 

 
więcej...

Prawnik radzi. Zaostrzona odpowiedzialność organizatora imprezy masowej
 
Najważniejszym zadaniem organizatora przy tworzeniu imprezy o charakterze masowym jest zapewnienie zebranej pod sceną publiczności nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale i bezpieczeństwa. Przypomina Joanna Skrzeczkowswka, radca prawny. więcej...

PATRONAT

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełnych pomysłów
Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku. 

 
więcej...

TravelReps nagrodziło biura podróży
 
16 stycznia 2020 zostały wręczone po raz szósty  nagrody dla biur podróży najbardziej aktywnych  we współpracy z partnerami TravelReps.

 
więcej...

Jak tworzyć wydarzenia, które ludzie kochają

Produkty lub usługi, które budzą szacunek i zaangażowanie, kreują coś więcej niż markę jako dobro konsumpcyjne, dlatego w tworzeniu pomysłów oraz produkcji eventów bazujmy na założeniach filozofii Lovemarks- radzi w najnowszym wydaniu MICE Poland Jakub Pawlak, partner zarządzający HOLO.więcej...

Grupa MTP zmienia zarząd ?
 

Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich ogłosiła konkurs na na nowych członków zarządu spółki. Kandydaci mogą się zgłaszać do końca stycznia. 


 

więcej...


Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim
 
RemaCongress to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej na targach RemaDays Warsaw. Podczas najbliższej edycji gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach.  
więcej...

New Trends in Tourism 2020
Konferencja New Trends in Tourism (do tej pory Nowe Trendy w Turystyce) odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku, tradycyjnie w Europejskim Centrum Solidarności. Podczas 11 edycji nie zabraknie nowości, o czym świadczy choćby zmieniona nazwa konferencji. Zaczynamy o 9.00. Pierwsze 100 osób, które dokonają rejestracji otrzymają zniżkę „Early Bird”.


więcej...

PATRONAT 
22 stycznia 2020 w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się Forum Branży Eventowej 2020.
Dwie sceny, bogaty program merytoryczny, 21 prelekcji, 2 debaty, szeroka oferta dostawców, networking, wspólny wieczór, 2.000 uczestników.

więcej...

PATRONAT
Forum Branży Eventowej 2020 po raz pierwszy trwać będzie do wieczora 
Najbliższa edycja FBE to aż 21 inspirujących prelekcji i dwie ważne dyskusje eksperckie, praktyczny trening umiejętności networkingowych, prezentacje atrakcji i artystów, uroczyste wieczorne zakończenie oraz konkurs Top Event 2019. 

 
więcej...


Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2020 
Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 16 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020. Dzięki zarejestrowaniu się przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas i pieniądze.


więcej...

Kongresy mają przyszłość. Więcej inwestujmy w kompetencje
Polski rynek jest aktualnie w rozkwicie i konferencji będzie coraz więcej. W porównaniu do innych krajów europejskich jesteśmy stosunkowo tani - mówi Anna Górska,  w  rozmowie publikowanej w najnowszym wydaniu MICE Poland.

 
 
więcej...

PATRONAT
10 lat nagrody Luksusowa Marka Roku - Statuetki 2019 rozdane!
23 listopada w luksusowych wnętrzach Hotelu Zamek w Janowie Podlaskim już po raz dziesiąty, Mariusz Pujszo - organizator i pomysłodawca wydarzenia, wręczył statuetki Luksusowa Marka Roku. To jedyna taka gala w Polsce, która gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. Myślą przewodnią tego wyjątkowego wieczoru byli wspaniali goście, luksus w pełnym wydaniu. Wieczór prowadzili Katarzyna Motloch i Ryszard Rembiszewski.
 

Jolanta Borowiec(Polsat Cafe), Agnieszka Zydroń
więcej...

VIENNA HOUSE
Anna Olszyńska
Hotelarzem Roku 2019  
Dyrektor generalna Vienna House Andel’s Lodz została uznana za najlepszego dyrektora hotelu sieciowego w Polsce w konkursie „Hotelarz Roku 2019” organizowanego przez magazyn „Hotelarz”. Została wybrana przez kapitułę składającą się z 30 ekspertów rynku hotelarskiego spośród kilkudziesięciu kandydatów.  

 
więcej...


Prawnik radzi. Jak zorganizować imprezę świąteczną i nie zwariować
 

Mimo że myśl przewodnia imprez świątecznych wywodzi się z religii, podczas ich organizacji dobrym pomysłem jest ograniczenie elementów wyznaniowych do minimum. Co prawda, regułą jest organizowanie przyjęć w miejscu pracy właśnie w okresie okołobożonarodzeniowym, jednak niekoniecznie muszą nosić szumną nazwę „wigilia pracownicza”- przypomina mecenas Joanna Skrzeczkowska w najnowszym wydaniu MICE Poland.
 
więcej...


.

. więcej...

PATRONAT 
Forum Branży Eventowej 2020
Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

 
więcej...

PATRONAT 
Event Biznes - Ostatnia Prosta 
Już po raz szósty Stowarzyszenie Branży Eventowej ma zaszczyt zaprosić na konferencję Event Biznes, która odbędzie 13 listopada 2019 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Global EXPO w Warszawie. Konferencja jest skierowana do managerów i dyrektorów działów marketingu oraz zakupów, członków zarządów odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach, specjalistów PR i HR, a także osób związanych bezpośrednio z branżą eventową, zarówno właścicieli, jak i pracowników agencji oraz adeptów tej sztuki. 

 
więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Kasia Nova zaśpiewa dla uczestników Forum Agentów 
Organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję dla uczestników VIII Ogólnopolskiego Forum Agentów Turystycznych i gali konkursu „Agent Roku”.

 
więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   66 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Michał Maziarczyk – director of sales
Baltic States & Poland Liberty International Tourism Group

Moja przygoda z turystyką zaczęła się ponad 10 lat temu. W branży incentive zaczynałem jako project manager w jednej z większych firm eventowych oraz incentive travel. Pracowałem również przy dużych realizacjach związanych z obsługą Mistrzostw  Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, kongresu klimatycznego ONZ – COP19 czy jako group leader na Malcie i w Brighton. Od 5 lat reprezentuję globalne DMC – Liberty International Tourism Group na rynku polskim i krajów bałtyckich.

Newsletter

»

Zamów newsletter